Categories: General
      Date: May 29, 2019
     Title: Rezerwacja miejsc na rok szkolny 2019/20

ZAPISY WSTĘPNE NA ZAJĘCIA PŁYWANIA W ROKU SZKOLNYM 2019/20Już niedługo kończymy nasze zajęcia pływania w roku szkolnym 2018/19 i wszyscy będziemy udawać się na zasłużone wakacje:)

Na ostatnich zajęciach przed wakacjami będzie można zrobić rezerwację wstępną na kolejny rok szkolny 2019/20.

Dzięki temu Państwa dzieci będą miały zapewnione miejsce na zajęciach jesiennych. Jest to jak zaznaczyłem rezerwacja wstępna. Po ułożeniu planu zajęć i rozpoczęciu zapisów na stronie www.plywaczek.com.pl , osobom wstępnie zapisanym wyślę sms-em propozycję godziny i dnia zajęć oraz planowany termin rozpoczęcia kursu jesiennego (zapisy z reguły zaczynają się w połowie sierpnia i wtedy wysyłam wiadomość).

Dopiero potwierdzenie przez Państwa sms-a, którego wyślę w sierpniu, będzie jednoznaczene z pozostawieniem dziecka na liście uczestników w nowym roku szkolnym i wyrażeniem chęci kontynuacji. Proszę o tym pamiętać.

Osoby, które teraz z nami pływały i chciałby mieć zarezerwowane miejsce na zajęciach w kolejnym roku szkolnym, ale z różnych przyczyn nie mogły być obecne na ostatnich zajęciach, proszone są o przesłanie takiej informacji e-mailem, sms-em lub telefonicznie.

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i do zobaczenia !!! :)