www.plywaczek.com.pl

ZAPISY OD 17 SIERPNIA NA ZAJĘCIA JESIENNE!!

dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Basen - Bełska 1/3, Mokotów

Nauka i doskonalenie pływania. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki.

Zapisy od 17.08. na zajęcia jesienne 2020 r. !!!

Zajęcia w weekend oraz w tygodniu.

KURSY - Nauka pływania

dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy na kursy jesienne od 17.08.20r.

Basen - Gosir w Piasecznie

Kompleks sportowo-rekreacyjny składający się z hali sportowej i pływalni. Zapraszamy!

Basen - Gosir w Piasecznie

Zajęcia weekendowe. Zapisy na zajęcia jesienne od 17.08.20r.

Basen - Bełska 1/3, Mokotów

Nauka i doskonalenie pływania. Zajęcia w poniedziałki i piątki.

Szkoła pływania

dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy na naukę pływania!

KURS JESIENNY - ZAPISY OD 17 SIERPNIA !!!

Aktualności

Basen Piaseczno - Informacje o zajęciach


Informacje o zajęciach wiosennych - basen GOSiR Piaseczno

 

1. ODBIÓR KARNETÓW I WEJŚCIE NA ZAJĘCIA WIOSENNE:

- Osoby, które aktualnie chodzą na zajęcia i będą kontynuowały w kursie wiosennym, proszone są o przyniesienie karnetu wejściowego, który używały w kursie zimowym na 1 zajęcia wiosenne w celu podpisania go na kolejny kurs.

- Osoby nowe, które zapisały się na kurs wiosenny i zrobiły opłatę przelewem lub chcą zrobić opłatę gotówką na 1 zajęciach, będą mogły wejść pierwszy raz na zajęcia bez karnetu wejściowego. Proszę w kasie pływalni zgłosić, że są Państwo z dzieckiem (lub dziecko w przypadku grupy 5-6 lat i wyżej) pierwszy raz na zajęcia do szkoły PŁYWACZEK. Zostaną Państwo wpuszczeni bez opłaty za basen i Panie skierują do odpowiedniej szatni. Karnet wejściowy, który będzie potrzebny na kolejne wejścia będzie do odebrania na basenie u prowadzącego zajęcia.

- W przypadku zajęć rodzic + dziecko, karnet obowiązuje dla 1 osoby dorosłej i dziecka. Zajęcia odbywają się na basenie rekreacyjnym.

- W przypadku zajęć 5-6 lat i wyżej, karnet obowiązuje dla dziecka. Rodzic może pomóc dziecku w przebraniu się (należy wziąć ze sobą klapki na zmianę) i wprowadzić na basen, ale po rozpoczęciu zajęć opuszcza płytę basenu. Po zajęciach odbieramy dziecko. Dotyczy to grup 5-6 latków. Zajęcia w zależności od poziomu zaawansowania odbywają się na basenie rekreacyjnym lub sportowym tor nr.6

2. WYMAGANY STRÓJ:

- Na zajęciach obowiązują czepki - zarówno dla dzieci jak i rodziców (w przypadku zajęć rodzic+ dziecko) oraz strój kąpielowy przylegający do ciała. Dodatkowo dzieci do 3 roku życia obowiązkowo muszą posiadać specjalną, przeznaczoną do wody pieluchę do pływania.

3. PRZEBYWANIE NA BASENIE PODCZAS I PO ZAJĘCIACH:

- Za każde zajęcia ( od momentu wejścia do momentu opuszczenia basenu, a nie od momentu rozpoczęcia zajęć ) płacimy za Państwa dodatkową opłatę wstępu. Dlatego bardzo prosimy do szatni wchodzić nie wcześniej niż 10 minut przed zajęciamiProsimy o przestrzeganie czasu i nie wchodzenie zbyt wcześnie.

- Po zakończeniu zajęć udajemy się pod prysznic i do szatni. Wchodząc na naszą naukę, karnet wejściowy obejmuje tylko czas trwania zajęć, prosimy więc o nie zostawanie dłużej prywatnie na basenie. Jeśli chcemy zostać dłużej z dzieckiem, należy udać się do kasy, wylogować się z karnetu wejściowego PŁYWACZKA i wykupić dla siebie bilet wstępu.

Do zobaczenia na basenie.