www.plywaczek.com.pl

ZAPISY NA ZAJĘCIA JESIENNE od 15.08.!!

dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Basen - Bełska 1/3, Mokotów

Nauka i doskonalenie pływania. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki.

Zapisy na zajęcia jesienne 2022 r. !!!

Zajęcia w weekend oraz w tygodniu.

KURSY - Nauka pływania

dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy na kursy jesienny!

Basen - Gosir w Piasecznie

Kompleks sportowo-rekreacyjny składający się z hali sportowej i pływalni. Zapraszamy!

Basen - Gosir w Piasecznie

Zajęcia weekendowe. Zapisy na zajęcia jesienne!

Basen - Bełska 1/3, Mokotów

Nauka i doskonalenie pływania. Zajęcia w poniedziałki i piątki.

Szkoła pływania

dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy na naukę pływania!

KURS JESIENNY - ZAPRASZAMY DO NAUKI !!!

Aktualności

Basen Piaseczno - kurs wiosenny


Informacje o zajęciach pływania w roku szkolnym 2021/22r.  - basen GOSiR Piaseczno

Zasady wejścia oraz odbioru karnetów na zajęcia.

Jak wejść na pierwsze zajęcia?

- Karnety wejściowe na kurs zostaną wydane przed 1 zajęciami w holu pływalni. Dotyczy to tylko grup, które zaczynają jako pierwsze w  danym dniu. Przy kolejnych grupach niestety nie mam możliwości spotkania się z rodzicami, ponieważ prowadzę zajęcia.

Dlatego proszę w kasie pływalni zgłaszać, że są Państwo pierwszy raz na zajęcia do Szkoły PŁYWACZEK. Zostaną Państwo wpuszczeni bez opłaty za basen i Panie skierują do odpowiedniej szatni. Karnet w tym przypadku zostanie wydany na zajęciach.

Karnety wejściowe na zajęcia i płatności.

- Osoby, ktore zapisały dziecko na kurs i zrobiły opłatę przelewem, będą mogły odebrać karnet na 1 zajęciach na basenie u trenera prowadzącego zajęcia (zajęcia z rodzicem)Karnet obowiązuje dla 1 osoby dorosłej i dziecka.

- W przypadku zajęć ze starszymi dziećmi (zajęcia z trenerem), gdzie nie mam możliwości kontaktu z rodzicami, karnet zostanie przekazany rodzicom poprzez dzieci po pierwszych zajęciach. Karnet obowiązuje dla dziecka.

- Osoby nowe, które zapisały dziecko na kurs i chcą zap łacić gotówką (dotyczy to grup z rodzicem oraz pierwszej i ostatniej grupy w danym dniu), będą mogły to zrobić pod warunkiem dokonania wpłaty rezerwacyjnej w wysokości 50 zł/dziecko na konto. Wpłata będzie warunkiem pozostania na liście uczestników i będzie zaliczona na poczet płatności za kurs. Karnet będzie można odebrać na 1 zajęciach na basenie u trenera prowadzącego zajęcia.

- Wchodząc na kolejne zajęcia należy karnet okazywać  przed wejściem w kasie pływalni.

Zasady przebywania na basenie dla uczestników zajęć.

- Na zajęciach obowiązują czepki - zarówno dla dzieci jak i rodziców (w przypadku zajęć rodzic+ dziecko) oraz strój kąpielowy przylegający do ciała. Dodatkowo dzieci do 3 roku życia obowiązkowo muszą posiadać specjalną, przeznaczoną do wody pieluchę do pływania.

- W grupach najmłodszych 5-6 lat, rodzic może pomóc dziecku w przebraniu się (należy wziąć ze sobą klapki na zmianę) i wprowadzić na basen, ale po rozpoczęciu zajęć opuszcza płytę basenu. Po zajęciach odbieramy dziecko.

- Za każde zajęcia (od momentu wejścia na basen do momentu opuszczenia basenu) płacimy za Państwa dodatkową opłatę wstępu. Dlatego bardzo prosimy, żeby do szatni wchodzić przed zajęciami nie więcej niż 10 minut wcześniej i nie zostawać po zajęciach na basenie. Prosimy o przestrzeganie czasu.

- Po zakończeniu zajęć udajemy się pod prysznic i do szatni. Wchodząc na naszą naukę, karnet wejściowy obejmuje tylko czas trwania zajęć, prosimy więc o nie zostawanie dłużej prywatnie na basenie. Jeśli chcemy zostać dłużej z dzieckiem, należy udać się do kasy, wylogować się z karnetu wejściowego PŁYWACZKA i wykupić normalny bilet wstępu.

Do zobaczenia na basenie.