www.plywaczek.com.pl

ZAPISY OD MARCA NA ZAJĘCIA WIOSENNE!!

dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Basen - Bełska 1/3, Mokotów

Nauka i doskonalenie pływania. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki.

Zapisy od marca na zajęcia wiosenne 2019 r. !!!

Zajęcia w weekend oraz w tygodniu.

KURSY - Nauka pływania

dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Basen - Gosir w Piasecznie

Kompleks sportowo-rekreacyjny składający się z hali sportowej i pływalni. Zapraszamy!

Basen - Gosir w Piasecznie

Zajęcia weekendowe

Basen - Bełska 1/3, Mokotów

Nauka i doskonalenie pływania. Zajęcia w poniedziałki i piątki.

Szkoła pływania

dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Serdecznie zapraszamy na naukę pływania!

KURS WIOSENNY - ZAPISY OD POCZĄTKU MARCA!!!

Aktualności

Basen Piaseczno - kurs jesienny 2018


Informacje o jesiennych zajęciach pływania 2018  - basen GOSiR Piaseczno

Możliwości odbioru karnetów na zajęcia jesienne 2018

- Osoby, ktore zapisały się na kurs jesienny i zrobiły opłatę przelewem, mogą odebrać karnet na 1 zajęciach w dniach 8-9.09.18r. na basenie u trenera prowadzącego zajęcia lub na spotkaniach organizacyjnych w dniach 5-6.09.18r.

- Osoby, które zapisały dziecko na zajęcia i chcą zapłacić gotówką, mogą to zrobić na spotkaniach organizacyjnych w dniach 5-6.09.18r (środa i czwartek) w godzinach 16.00-19.00. Spotkanie odbędzie sie w holu basenu przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie.

- Osoby, które zrobiły opłatę przelewem i nie odebrały karnetu na spotkaniach, będą mogły wejść pierwszy raz na zajęcia bez karnetu wejściowego. Proszę w kasie pływalni zgłosić, że są Państwo z dzieckiem (lub dziecko w przypadku grupy 5-6 lat i wyżej) pierwszy raz na zajęcia PŁYWACZKA. Zostaną Państwo wpuszczeni bez opłaty za basen i Panie skierują do odpowiedniej szatni.

- W przypadku zajęć rodzic+ dziecko, karnet obowiązuje dla 1 osoby dorosłej i dziecka.

- W przypadku zajęć 5-6 lat i wyżej, karnet obowiązuje dla dziecka. W grupach najmłodszych 5-6 lat, rodzic może pomóc dziecku w przebraniu się (należy wziąć ze sobą klapki na zmianę) i wprowadzić na basen, ale po rozpoczęciu zajęć opuszcza płytę basenu. Po zajęciach odbieramy dziecko.

- Na zajęciach obowiązują czepki - zarówno dla dzieci jak i rodziców (w przypadku zajęć rodzic+ dziecko) oraz strój kąpielowy przylegający do ciała. Dodatkowo dzieci do 3 roku życia obowiązkowo muszą posiadać specjalną, przeznaczoną do wody pieluchę do pływania.

- Za każde zajęcia (od momentu wejścia na basen do momentu opuszczenia basenu) płacimy za Państwa dodatkową opłatę wstępu. Dlatego bardzo prosimy, żeby do szatni wchodzić przed zajęciami nie więcej niż 10 minut wcześniej i nie zostawać po zajęciach na basenie. Prosimy o przestrzeganie czasu.

- Po zakończeniu zajęć udajemy się pod prysznic i do szatni. Wchodząc na naszą naukę, karnet wejściowy obejmuje tylko czas trwania zajęć, prosimy więc o nie zostawanie dłużej prywatnie na basenie. Jeśli chcemy zostać dłużej z dzieckiem, należy udać się do kasy, wylogować się z karnetu wejściowego PŁYWACZKA i wykupić normalny bilet wstępu.

Do zobaczenia na basenie.